Redfall jest już dostępny do pobrania! 2 maja przygotujcie się na nocne granie

Redfall

Już tylko dni dzielą nas od premiery Redfall. Gra będzie swoje ważyła, więc fanów z pewnością ucieszy fakt, że mogą już zacząć ją pobierać. Jednocześnie Bethesda podała też godziny, od których będziemy mogli zacząć swoją zabawę z najnowszą produkcją Arkane Studios.

Preload Redfall dostępny na Steamie i Xboxach Series X|S

Preload available now! Check out this global release schedule to find out when Redfall launches in your territory!https://t.co/f1QLe5Y9Fo pic.twitter.com/YYFHHSKwyI

— Redfall (@playRedfall) April 27, 2023

Preload available now! Check out this global release schedule to find out when Redfall launches in your territory!https://t.co/f1QLe5Y9Fo pic.twitter.com/YYFHHSKwyI

— Redfall (@playRedfall) April 27, 2023

Z powyższej infografiki możemy wywnioskować, że w Polsce Redfall będzie dostępny 2 maja od godziny 2:00. Wcześniej od nas grę uruchomią mieszkańcy Ameryki Północnej, dla których stanie się dostępna już wieczorem poprzedniego dnia.

Grę można zacząć pobierać już dziś na Steamie i Xboxach, więc przy majówkowych urlopach chętni na szybkie sprawdzenie gry z pewnością mogą zacząć nastawiać się na zarwanie nocy. Tych na pewno będzie wielu, bo Redfall jest jednym z największych tegorocznych wydań Microsoftu.

Zobacz też: Lekki laptop – najlepsze modele

Przed decyzją o kupnie Redfall warto jeszcze zapoznać się z jego obszernym gameplayem. Nieprzekonane co do sukcesu gry osoby z pewnością ucieszą się dodatkowo z faktu jej dostępności w bibliotece Xbox Game Pass już od momentu premiery.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.