Redfall z urywkami gameplayu prosto z QuakeCon 2022. Arkane prezentuje masę konkretów o grze

Redfall

QuakeCon 2022 został otwarty – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – z przytupem. W trakcie wydarzenia, którym powinni zainteresować się m.in. najwierniejsi fani Bethesdy, postanowiono poświęcić aż 21 minut grze Redfall, czyli kooperacyjnej strzelance powstającej w ekipie Arkane Studios.

Nowe szczegóły z Redfall zapowiadają konkretną kooperacyjną strzelankę

Redfall – prezentacja gry na QuakeCon 2022

W trakcie prezentacji przypomniano o podstawowych założeniach rozgrywki. Deweloperzy opowiedzieli o głównych mechanikach Redfall, niebezpieczeństwie wychodzącym na powierzchnię w nocy, dostępnym arsenale broni czy również specjalnych zdolnościach czterech grywalnych bohaterów. Wszystko to zostało okraszone klimatycznymi urywkami gameplayu – czasami ukazującymi uroki miasta czy zamkniętych, najczęściej zakrwawionych miejscówek, a w innych przypadkach przedstawiających starcia z oponentami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety, ale w trakcie QuakeCon 2022 nie mieliśmy okazji sprawdzić czystego, nowego trailera czy też gameplayu z Redfall. Bardzo jednak możliwe, że poczęstowani takowymi materiałami zostaniemy podczas Xbox Booth, mającego mieć miejsce w trakcie Gamescomu 2022.

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Redfall trafi na PC i Xbox Series X|S w pierwszej połowie 2023 roku. Produkcja Bethesdy pojawi się w dniu premiery także w abonamencie Xbox Game Pass.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.