Redfall z urywkami gameplayu prosto z QuakeCon 2022. Arkane prezentuje masę konkretów o grze

Redfall

QuakeCon 2022 został otwarty – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – z przytupem. W trakcie wydarzenia, którym powinni zainteresować się m.in. najwierniejsi fani Bethesdy, postanowiono poświęcić aż 21 minut grze Redfall, czyli kooperacyjnej strzelance powstającej w ekipie Arkane Studios.

REKLAMA

Nowe szczegóły z Redfall zapowiadają konkretną kooperacyjną strzelankę

Redfall – prezentacja gry na QuakeCon 2022

W trakcie prezentacji przypomniano o podstawowych założeniach rozgrywki. Deweloperzy opowiedzieli o głównych mechanikach Redfall, niebezpieczeństwie wychodzącym na powierzchnię w nocy, dostępnym arsenale broni czy również specjalnych zdolnościach czterech grywalnych bohaterów. Wszystko to zostało okraszone klimatycznymi urywkami gameplayu – czasami ukazującymi uroki miasta czy zamkniętych, najczęściej zakrwawionych miejscówek, a w innych przypadkach przedstawiających starcia z oponentami.

Niestety, ale w trakcie QuakeCon 2022 nie mieliśmy okazji sprawdzić czystego, nowego trailera czy też gameplayu z Redfall. Bardzo jednak możliwe, że poczęstowani takowymi materiałami zostaniemy podczas Xbox Booth, mającego mieć miejsce w trakcie Gamescomu 2022.

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Redfall trafi na PC i Xbox Series X|S w pierwszej połowie 2023 roku. Produkcja Bethesdy pojawi się w dniu premiery także w abonamencie Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!