Redfall na premierowym zwiastunie! Polowanie na wampiry i próbka polskiego dubbingu

Redfall

Gracze otrzymali wczoraj możliwość pobierania plików niezbędnych do uruchomienia Redfall. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych z nadchodzącą produkcją Arkane Studios. W sieci pojawił się bowiem premierowy zwiastun wspomnianego tytułu, który przygotowuje użytkowników na walkę z wampirami.

Premierowy zwiastun Redfall przygotowuje graczy na walkę o przetrwanie w otwartym świecie pełnym wampirów

Redfall – zwiastun premierowy

W powyższym zwiastunie nie brakuje fragmentów rozgrywki prezentujących Redfall w akcji. Deweloperzy z Arkane Studios przypominają również, że wspomniana produkcje oferuje zarówno tryb solo, jak i możliwość zabawy w kooperacji. Zwiastun pozwala także przyjrzeć się wybranym oponentom oraz kilku umiejętnościom grywalnych postaci.

Eksploruj piękny, misternie stworzony, szczegółowy otwarty świat i zajrzyj w najmroczniejsze zakątki wyspy, próbując poznać wampirze sekrety. Wybierz postać spośród różnorodnej grupy o wyjątkowych umiejętnościach, które możesz ulepszać, i wyposaż ją w modyfikowalną broń znalezioną na wyspie.

– informuje opis premierowego zwiastuna.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Redfall zadebiutuje na PC i Xbox Series X|S już 2 maja 2023 roku, czyli w najbliższy wtorek. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja Arkane Studios trafi w dniu swojej premiery do biblioteki Xbox Game Pass. Zamierzacie zagrać we wspomniany tytuł w pojedynkę, czy z przyjaciółmi? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.