Redfall na mrocznym zwiastunie. Bethesda prezentuje kolejne ujęcia z nowej produkcji twórców Dishonored!

Redfall

W trakcie targów QuakeCon 2022 zainteresowani mieli okazję zobaczyć kolejne fragmenty rozgrywki z Redfall. Tymczasem Bethesda stwierdziła, że zbliżające się Halloween to idealna okazja, by ponownie przypomnieć graczom o nadchodzącej produkcji twórców Deathloop oraz Dishonored, dzięki czemu do sieci trafił nowy i całkiem mroczny zwiastun wspomnianego tytułu.

Bethesda opublikowała nowy zwiastun Redfall z okazji nadchodzącego Halloween

Redfall – zwiastun z fragmentami rozgrywki

W powyższym materiale nie zabrakło oczywiście fragmentów rozgrywki, dzięki czemu gracze czekający na Redfall mają kolejną szansę, by sprawdzić, jak nowe dzieło deweloperów ze studia Arkane prezentuje się w akcji. Najnowszy zwiastun pozwala także przyjrzeć się „najstraszliwszym krwiopijcom z gry”, ale Bethesda podkreśla, że jest to „zaledwie przedsmak” zagrożeń, z jakimi użytkownicy zmierzą się we wspomnianej produkcji.

Wyspiarskie miasteczko Redfall w stanie Massachusetts jest oblegane przez legion wampirów, które doprowadziły do zaćmienia słońca i odcięły mieszkańców od świata zewnętrznego. Odkrywaj otwarty świat i zanurz się w złożonej kampanii fabularnej, w której odkryjesz tajemnicę pojawienia się wampirów. Stwórz drużynę z innymi ocalałymi i walcz ze stworami łaknącymi krwi mieszkańców.

– głosi opis gry na Steam.

Zobacz też: Procesor do gier – najlepsze modele

Redfall powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Gra ma ukazać się na rynku w pierwszej połowie 2023 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak znana. Warto natomiast pamiętać, że produkcja w dniu swojego debiutu trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.