Remake Red Dead Redemption na zwiastunie. Fani wcielają w życie swoje marzenia

Red Dead Redemption

Unreal Engine 5 stał się już nie tylko narzędziem do tworzenia nowych, widowiskowych produkcji, ale również atrakcyjnych dla oka zwiastunów. W ramach pobudzenia wyobraźni fanów Red Dead Redemtion powstał zwiastun odświeżonej wersji gry.

Fanowski zwiastun remake’u Red Dead Redemption

Zwiastun Red Dead Redemption Remake

Red Dead Redemption 2 zostało ciepło przyjęte przez cały świat gier wideo i wychwalane przez wiele miesięcy. Kiedy większość graczy miała okazję zapoznać się z sequelem, pojawiły się dyskusje o pierwszej części i prośby o stworzenie nowej, odświeżonej wersji gry.

Rockstar aktualnie ciężko pracuje niestety nad Grand Theft Auto 6 i fanom RDR pozostają jedynie projekty fanów. Nowy zwiastun TeaserPlay z wykorzystaniem Unreal Engine 5 pokazuje, jak mogłaby wyglądać prezentacja remake’u Red Dead Redemption.

Przeczytaj też: Gry na Nintendo Switch po polsku

GTA 6 jest bez wątpienia głównym priorytetem Rockstar i trudno spodziewać się w najbliższym czasie zapowiedzi nowych gier. Studio może jednak wrócić do pomysłu nowej wersji RDR, kiedy prace nad Grand Theft Auto dobiegną końca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z