Remnant 2 The Awakened King na premierowym zwiastunie! Pierwszy dodatek do gry jest już dostępny

Remnant 2 The Awakened King

Dziś zadebiutowało pierwsze rozszerzenie do Remnant 2. The Awakened King wprowadza do gry sporo nowości, wliczając w to nowy wątek fabularny. Z okazji premiery dodatku, twórcy przygotowali dla nas jego premierowy zwiastun.

Remnant 2 The Awakened King – premierowy zwiastun

Zwiastun premierowy Remnant 2 The Awakened King

Pierwsze rozszerzenie do Remnant 2 jest dosyć spore. Wyceniono je na 41,99 zł, za które gracze otrzymają:

  • Nowy archetyp rytualisty
  • Nowe podziemia, wątek fabularny i obszar w świecie Losomn
  • Nowe przedmioty oraz bronie
  • Możliwość spotkania nowych postaci oraz walki z kolejnymi bossami i pozostałymi stworzeniami

Jeżeli ktoś waha się jeszcze przed zakupem DLC, w podjęciu decyzji może pomóc jego powyższy zwiastun premierowy. W materiale nie zabrakło szczegółowego zaprezentowania tego, co w Remnant 2 najważniejsze – efektownej walki.

Warto też zaznaczyć, że sama „podstawka” gry spotkała się z dosyć przyjemnym odbiorem. W pewnym momencie zajmowała nawet pierwsze miejsce na liście bestsellerów Steama.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Na koniec jeszcze raz przypomnijmy, że Remnant 2 The Awakened King jest już dostępny do pobrania. W dodatek mogą zagrać posiadacze PC, PS5 i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.