Resident Evil 2 zmieniony w grę FPS! Demo już dostępne do pobrania

Resident Evil 2

Pewien twórca wpadł niedawno na dosyć ciekawy pomysł. Jest nim mianowicie zmiana klasycznego Resident Evil 2 w FPS-a. Demo gry jest już dostępne do pobrania.

Biohazard 2 – fanowski projekt gry inspirowanej Resident Evil 2

Resident Evil 2 jako FPS

Klasyczny Resident Evil 2 cieszył się statyczną kamerą, ale teraz fani mogą doświadczyć tej gry w zupełnie innym wydaniu. Jeden z twórców opracował bowiem projekt, który przenosi hitową produkcję Capcomu w realia FPS-a.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra nie jest jeszcze skończona, ale można już pobrać jej wersję demo. Zostało ono udostępnione do pobrania za darmo w sklepie Itch.io.

Za opracowanie tego tytułu odpowiada PerroAutonamo. To pojedynczy twórca, więc na pełną wersję jego FPS-owej wariacji Resident Evil 2 – jeśli ta w ogóle kiedykolwiek powstanie, czego sam deweloper nie jest pewny – zapewne poczekamy jeszcze trochę.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Tak czy inaczej, jest to projekt, który zdecydowanie warto mieć na oku. Na koniec jeszcze tylko zaznaczmy, że w obecnej fazie rozwoju posiada on wiele błędów, o czym przypomniał też sam jego autor.

Źródło: GamesRadar+

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.