Resident Evil 2 Remake najchętniej kupowaną odsłoną serii! Capcom chwali się nowymi wynikami sprzedaży

Resident Evil 2 Remake

Pod koniec zeszłego miesiąca Capcom poinformował, że Resident Evil 4 Remake trafiło do ponad 5 milionów graczy. Nie jest to jednak jedyna wiadomość, która powinna zainteresować fanów Resident Evil. Okazuje się bowiem, że wspomniana seria ma nowego lidera sprzedaży, a Resident Evil 7 nie jest już najchętniej kupowaną odsłoną cyklu.

Resident Evil 2 Remake lepsze od Resident Evil 7. Capcom ujawnia wyniki sprzedaży

Resident Evil 2 Remake

Capcom zaktualizował wyniki sprzedaży swoich najpopularniejszych produkcji, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że sprzedaż Resident Evil 2 Remake przekroczyła 12,6 miliona egzemplarzy. Odświeżona wersja drugiej części popularnej serii horrorów wyprzedziła tym samym Resident Evil 7 – które może pochwalić się 12,4 milionami sprzedanych sztuk – i została najchętniej kupowaną odsłoną cyklu Resident Evil.

Resident Evil 2 Remake jest również trzecią najchętniej kupowaną grą Capcomu. Lepszymi wynikami sprzedaży może pochwalić się jedynie Monster Hunter Rise z rezultatem 13,2 miliona sztuk oraz Monster Hunter: World, które sprzedało się w ponad 19 milionach egzemplarzy.

Zobacz też: Najlepsze routery gamingowe

Kup Resident Evil 2

Na koniec warto przypomnieć, że remake Resident Evil 2 zadebiutował na rynku w styczniu 2019 roku. Obecnie produkcja dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Mieliście już okazję zagrać w odświeżoną wersję drugiej odsłony? Jeśli tak, to podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.