Resident Evil 4 Remake otrzyma demo! Nowy zwiastun z okazji State of Play

Resident Evil 4 Remake

Podczas dzisiejszej prezentacji State of Play mogliśmy obejrzeć nowy zwiastun Resident Evil 4 Remake. Co więcej, poinformowano nas też o demo, które gra otrzyma wkrótce. Na udostępnionym materiale ujawniono też kolejne fragmenty z rozgrywki.

REKLAMA

Resident Evil 4 Remake – nowy zwiastun i zapowiedź demo

Zwiastun Resident Evil 4

Na dzisiejszym pokazie State of Play nie mogło zabraknąć gry, na którą czeka spora część graczy, czyli Resident Evil 4 Remake. Najpierw zaprezentowano nam zwiastun, który ujawnił kolejne fragmenty z rozgrywki. Oceniając po samym materiale, można przyznać jedno – gra dba o zachowanie klimatu oryginału z 2005 roku.

To jednak nie koniec pozytywnych informacji. Na samym końcu trailera zapowiedziano, że Resident Evil 4 Remake otrzyma wkrótce demo. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy dokładnie będziemy mogli zagrać w wersję demonstracyjną potencjalnego hitu.

Zobacz też: Najlepsze gry wojenne

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje już 24 marca 2023 roku. Gra zostanie wydana na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz na Xboxach Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!