Resident Evil 4 Remake otrzyma wkrótce darmowe DLC. Capcom ujawnił plany dotyczące nowej zawartości

Resident Evil 4 Remake

Długo wyczekiwany przez wielu fanów Resident Evil 4 Remake wreszcie zadebiutował i wszyscy zainteresowani, który zakupili grę, mogą zatopić się w odświeżone wydanie przygód Leona S. Kennedy’ego. Jednocześnie Capcom postanowił mile zaskoczyć graczy, ujawniając informacje na temat pierwszego darmowego DLC, które w niedalekiej przyszłości zawita do produkcji. Jest na co czekać!

Capcom ogłasza, że DLC „The Mercenaries” do Resident Evil 4 Remake pojawi się już w kwietniu

Resident Evil 4 Remake — zwiastun premierowy

Przy okazji premierowego zwiastuna Resident Evil 4 Remake Capcom postanowił podzielić się informacją, że już 7 kwietnia 2023 roku do gry zawita darmowe DLC zatytułowane „The Mercenaries”.

Podstawowym założeniem tego rozszerzenia będzie przede wszystkim zabicie jak największej ilości wrogów w określonym czasie, przed pojawieniem się helikoptera. Oczywiście gracze będą mogli wydłużyć sobie sesję każdej rozgrywki poprzez zbieranie dodatkowych czasowych bonusów rozsianych po mapie.

Przeczytaj też: Słuchawki do komputera — najlepsze modele

Bez wątpienia jest to bardzo dobra informacja dla każdego fana tego tytułu, zwłaszcza że Capcom postanowił udostępnić je zupełnie bez dodatkowych opłat. Na koniec pozostaje jednak pytanie, jakie plany ma japoński wydawca wobec innego DLC, czyli „Separate Ways”, które ponoć również ma przejść spore odświeżenie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.