Resident Evil 4 Remake na kolejnym gameplayu. Film prezentuje nowego przeciwnika

Resident Evil 4 Remake

Capcom słynie z tworzenia udanych odświeżeń swoich klasycznych hitów z poprzednich lat i wiele wskazuje, że podobnie będzie w przypadku Resident Evil 4. Co ciekawe, remake wprowadzi do rozgrywki nowych przeciwników. Jednego z nich możemy obejrzeć na najnowszych materiałach z produkcji.

REKLAMA

The Brute – jeden z nowych przeciwników w Resident Evil 4 Remake

Jak Capcom tworzy nowych wrogów w Resident Evil 4 Remake – wywiad

The Brute jest wielkim i umięśnionym mężczyzną, który dzierży dwuręczny młot. Jego znakiem rozpoznawczym będzie maska zrobiona z głowy przypominającej byka. Wygląd nowego przeciwnika możemy zauważyć na zrzucie ekranu z Resident Evil 4 Remake, który został wpleciony w gameplay i wywiad z jednym z pracowników studia. Rozmowę przeprowadziła redakcja Game Informer.

Oglądając dotychczasowe materiały z gry, możemy odnieść wrażenie, że Resident Evil 4 Remake będzie dużo wierniejszy oryginałowi niż było to w przypadku odnowionej drugiej i trzeciej części serii. Nie oznacza to jednak, że Capcom nie wprowadzi żadnych ulepszeń do rozgrywki. Nowi wrogowie mogą być przykładem takiej strategii.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje już 24 marca 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5 i Xboxie Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!