Resident Evil 4 Remake na kolejnym gameplayu. Film prezentuje nowego przeciwnika

Resident Evil 4 Remake

Capcom słynie z tworzenia udanych odświeżeń swoich klasycznych hitów z poprzednich lat i wiele wskazuje, że podobnie będzie w przypadku Resident Evil 4. Co ciekawe, remake wprowadzi do rozgrywki nowych przeciwników. Jednego z nich możemy obejrzeć na najnowszych materiałach z produkcji.

The Brute – jeden z nowych przeciwników w Resident Evil 4 Remake

Jak Capcom tworzy nowych wrogów w Resident Evil 4 Remake – wywiad

The Brute jest wielkim i umięśnionym mężczyzną, który dzierży dwuręczny młot. Jego znakiem rozpoznawczym będzie maska zrobiona z głowy przypominającej byka. Wygląd nowego przeciwnika możemy zauważyć na zrzucie ekranu z Resident Evil 4 Remake, który został wpleciony w gameplay i wywiad z jednym z pracowników studia. Rozmowę przeprowadziła redakcja Game Informer.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oglądając dotychczasowe materiały z gry, możemy odnieść wrażenie, że Resident Evil 4 Remake będzie dużo wierniejszy oryginałowi niż było to w przypadku odnowionej drugiej i trzeciej części serii. Nie oznacza to jednak, że Capcom nie wprowadzi żadnych ulepszeń do rozgrywki. Nowi wrogowie mogą być przykładem takiej strategii.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje już 24 marca 2023 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5 i Xboxie Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.