Resident Evil 4 Remake z preloadem na Xboxach Series X|S. Grę można pobrać nawet bez jej zakupu

Resident Evil 4 Remake Leon

Premiera wyczekiwanego Resident Evil 4 Remake zbliża się wielkimi krokami. Właśnie dlatego Capcom umożliwił już opcję wcześniejszego pobierania gry użytkownikom konsol Xbox Series X|S. Preload zajmuje dosyć sporo miejsca na dysku.

Resident Evil 4 Remake z opcją wczesnego pobierania na Xboxach Series X|S

Zwiastun Resident Evil 4 Remake

Dostępny od dziś preload Resident Evil 4 Remake na Xboxach Series X|S zajmie około 67 GB wolnego miejsca na dysku SSD. Liczba ta może ulec zmianie do momentu premiery produkcji, ale jej rozmiar powinien pozostać na podobnym poziomie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, posiadacze dwóch najnowszych konsol Microsoftu nie muszą nawet kupować gry, aby móc ją teraz pobrać. Wystarczy odwiedzić kartę Resident Evil 4 Remake w aplikacji Xbox na smartfony, gdzie opcja preloadu jest już dostępna.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Wiedźmina

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje już 24 marca 2023 roku. Poza Xboxami Series X|S, tytuł ten będzie dostępny również na PC, PS4 i PS5.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.