Resident Evil 4 Remake z preloadem na Xboxach Series X|S. Grę można pobrać nawet bez jej zakupu

Resident Evil 4 Remake Leon

Premiera wyczekiwanego Resident Evil 4 Remake zbliża się wielkimi krokami. Właśnie dlatego Capcom umożliwił już opcję wcześniejszego pobierania gry użytkownikom konsol Xbox Series X|S. Preload zajmuje dosyć sporo miejsca na dysku.

REKLAMA

Resident Evil 4 Remake z opcją wczesnego pobierania na Xboxach Series X|S

Zwiastun Resident Evil 4 Remake

Dostępny od dziś preload Resident Evil 4 Remake na Xboxach Series X|S zajmie około 67 GB wolnego miejsca na dysku SSD. Liczba ta może ulec zmianie do momentu premiery produkcji, ale jej rozmiar powinien pozostać na podobnym poziomie.

Co ciekawe, posiadacze dwóch najnowszych konsol Microsoftu nie muszą nawet kupować gry, aby móc ją teraz pobrać. Wystarczy odwiedzić kartę Resident Evil 4 Remake w aplikacji Xbox na smartfony, gdzie opcja preloadu jest już dostępna.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Wiedźmina

Resident Evil 4 Remake zadebiutuje już 24 marca 2023 roku. Poza Xboxami Series X|S, tytuł ten będzie dostępny również na PC, PS4 i PS5.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać