Resident Evil 4 Remake jednak trafi na PS4! Nie wiadomo co z Xboxem One

Resident Evil 4 Remake

Nie dalej jak przedwczoraj informowaliśmy, że cztery ostatnie tytuły z cyklu Resident Evil trafią w niedalekiej przyszłości na Nintendo Switch. Okazało się, że Capcom ma przygotowaną jeszcze jedną bardzo ciekawą niespodziankę. Posiadacze konsol PlayStation 4 powinni być zachwyceni, natomiast właściciele Xboxów One raczej wręcz przeciwnie.

REKLAMA

Resident Evil 4 Remake pojawi się na PlayStation 4, ale wersja na Xbox One stoi pod znakiem zapytania

Resident Evill 4 Remake
Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake od samego początku zapowiadany był jako produkcja w pełni next-genowa, jednak z czasem Capcom zaczął dawać znaki, że myśli nad wersją na konsole ósmej generacji. Dzisiaj oficjalnie zapowiedziane zostało, że odświeżona wersja czwartej odsłony serii Resident Evil trafi także na konsole PlayStation 4. Niestety, nie wiadomo, czy w planach wydawcy jest wypuszczenie nadchodzącego survival horroru również na Xbox One, bo nigdzie nie zostało to przez niego wspomniane.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Więcej informacji na temat remaku Resident Evil 4 ma zostać ujawnionych podczas nowego wydarzenia organizowanego przez Capcom — Resident Evil Showcase. Pokaz ten odbyć ma się w październiku, lecz konkretna data nie została podana. Na koniec warto przypomnieć, że RE4 Remake poza PlayStation 4 pojawi się na PC, PS5, PS VR2 oraz Xbox Series X|S. Gdy Capcom jednogłośnie wypowie się na temat wydania na Xbox One, to na pewno o tym napiszemy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!