Resident Evil 4 będzie można ograć w VR. Capcom zapowiada darmową aktualizację

Resident Evil 4 Remake Leon

Na horyzoncie szczęśliwych posiadaczy PSVR 2 pojawiła się właśnie nowa gra. Capcom w krótkim poście na Twitterze zapowiedział, że Resident Evil 4 dostanie tryb VR.

REKLAMA

Resident Evil 4 na PS5 i PS VR2

『バイオハザード RE:4』のVRモードが開発スタート!
詳細は続報をお待ちください! pic.twitter.com/IvbZhHsWcX

— バイオハザード(カプコン)公式 (@BIO_OFFICIAL) February 22, 2023

『バイオハザード RE:4』のVRモードが開発スタート!
詳細は続報をお待ちください! pic.twitter.com/IvbZhHsWcX

— バイオハザード(カプコン)公式 (@BIO_OFFICIAL) February 22, 2023

Już w dniu premiery nowych gogli Sony fani Resident Evil nie mają na co narzekać. PS VR2 pozwala ograć w VR Village, najnowszą odsłonę serii, która nawet w podstawowej wersji cieszyła się ogromną popularnością.

Capcomowi najwyraźniej spodobał się odzew fanów wirtualnej rzeczywistości, ponieważ ten sam los spotka Resident Evil 4 Remake. Gra ma zadebiutować już 24 marca, a jedna z późniejszych aktualizacji ma dodać do niej tryb VR, darmowy dla posiadaczy PS5 oraz PS VR2.

Przeczytaj też: Najlepsze gry strzelanki

Capcom na razie zapowiedział jedynie rozpoczęcie prac i nie zdradził, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery tej aktualizacji. Dla wielu fanów Resident Evil będzie to jednak doskonała okazja, żeby wrócić do czwórki i ograć ją z nowej perspektywy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!