Resident Evil 4 będzie można ograć w VR. Capcom zapowiada darmową aktualizację

Resident Evil 4 Remake Leon

Na horyzoncie szczęśliwych posiadaczy PSVR 2 pojawiła się właśnie nowa gra. Capcom w krótkim poście na Twitterze zapowiedział, że Resident Evil 4 dostanie tryb VR.

Resident Evil 4 na PS5 i PS VR2

Już w dniu premiery nowych gogli Sony fani Resident Evil nie mają na co narzekać. PS VR2 pozwala ograć w VR Village, najnowszą odsłonę serii, która nawet w podstawowej wersji cieszyła się ogromną popularnością.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Capcomowi najwyraźniej spodobał się odzew fanów wirtualnej rzeczywistości, ponieważ ten sam los spotka Resident Evil 4 Remake. Gra ma zadebiutować już 24 marca, a jedna z późniejszych aktualizacji ma dodać do niej tryb VR, darmowy dla posiadaczy PS5 oraz PS VR2.

Przeczytaj też: Najlepsze gry strzelanki

Capcom na razie zapowiedział jedynie rozpoczęcie prac i nie zdradził, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery tej aktualizacji. Dla wielu fanów Resident Evil będzie to jednak doskonała okazja, żeby wrócić do czwórki i ograć ją z nowej perspektywy.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.