PSVR 2 otrzyma na start 20 gier – potwierdza Sony

PSVR 2 Gracze

Dzisiaj Sony zdradziło, w jakich nakładach sprzedały się wybrane gry PlayStation na PC, a dodatkowo stwierdziło, że będzie baczniej przyglądać się rynkowi mobilnemu i komputerów osobistych. Nie zabrakło również wzmianki o PSVR 2, czyli next-genowych, zapowiedzianych już goglach do zabawy w wirtualnej rzeczywistości.

Gry na start PSVR 2 – szykuje się wielka premiera

PSVR 2 – zapowiedź

Jim Ryan, prezes PlayStation, podczas spotkania na konferencji prasowej firmy Sony postanowił ujawnić co nieco o nadchodzącym sprzęcie. Według niego PSVR 2 otrzyma na premierę aż 20 gier. Będą to wielkie produkcje od zespołów należących do inicjatywy PlayStation Studios (pokroju Horizon: Call of the Mountain opracowywanego przez Guerrilla Games), ale nie zabraknie też tytułów z mniejszym budżetem od zewnętrznych ekip pracujących na zlecenie Sony.

Sprawdź także: Sony komentuje sprawę dopłacania do nowego PS Plus

Kiedy premiera PSVR 2? Tego obecnie nie wiadomo, choć mówi się, że gogle nowej generacji zostaną wprowadzone na rynek już w następnym roku kalendarzowym. Sprzęt obsłuży rozdzielczość 4K i funkcję HDR, a także wyświetli obraz przy częstotliwości odświeżenia na poziomie od 90 do 120 Hz.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.