Resident Evil 4 Remake – nowy zwiastun prezentuje rozgrywkę w VR. Premiera darmowego trybu już niebawem

Resident Evil 4 Remake VR

Od momentu prezentacji pierwszych materiałów z Resident Evil 4 Remake VR minęło już sześć miesięcy i niektórzy gracze zaczęli wątpić, czy przed końcem roku uda im się wcielić w Leona Kennedy’ego. Capcom niespodziewanie opublikował nowy zwiastun trybu VR wraz z datą premiery.

Resident Evil 4 Remake VR zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Gracze będą mogli pobrać wersję demo

Resident Evil 4 Remake VR – zwiastun premierowy

Resident Evil 4 Remake VR zadebiutuje już 8 grudnia 2023 r. Darmowy tryb umożliwi na ukończenie głównej kampanii. Osoby nieposiadające gry zyskają opcję pobrania wersji demo i przetestowania dostępnego wyposażenia na wbudowanej strzelnicy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Rozgrywka z perspektywy pierwszej osoby obejmuje nie tylko walkę z przeciwnikami, ale również eksplorację oraz rozwiązywanie zagadek. Etapy, w których trakcie wcielamy się w Ashley Graham, pozwolą stanąć oko w oko z zagrożeniem, nie mając pod ręką żadnej broni.

Przeczytaj także: Najlepsze gry podobne do Cyberpunka 2077

Twórcy deklarują, że tryb VR w pełni wykorzystuje techniczne możliwości PlayStation VR2, wliczając w to ekran 4K HDR i technologię 3D Audio. Co więcej, kontrolery Sense rozpoznają różne gesty, a więc gracze będą musieli wykonywać inne ruchy w celu przeładowania pistoletu lub ataku nożem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.