Resident Evil 4 Remake z rewelacyjnym wynikiem sprzedażowym! Capcom ogłasza sukces

Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake miał swoją premierę 24 marca 2023 roku, a już osiąga fantastyczny rezultat. Japoński producent z dumą ogłosił, że gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Capcom może pochwalić się wysoką sprzedażą w zaledwie parę dni.

Świetny wynik Resident Evil 4 Remake – 3 miliony egzemplarzy sprzedane w 2 dni

Zwiastun Resident Evil 4 Remake

Japoński wydawca ogłosił sukces. Odnowiona wersja Resident Evil 4 sprzedała się w 3 milionach egzemplarzy w zaledwie 2 dni. Przygoda Leona to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier marca 2023 roku, dlatego wynik nie powinien dziwić. Co ciekawe, Capcom dodał, że przez ponad 27 lat gracze zakupili 135 milionów gier z całego uniwersum.

Wyniki sprzedaży to nie jest jedyny powód do dumy dla Japończyków, gra zbiera bowiem bardzo dobre recenzje w internecie. Na platformie Steam tytuł ma 22 tysiące komentarzy i 97% z nich jest pozytywnych. Wśród wielu opinii możemy przeczytać, że jest to „remake doskonały”.

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Capcom już zapowiedział, że 7 kwietnia 2023 roku ukaże się darmowe DLC „The Mercenaries”. A Wy graliście już w odnowioną wersję Resident Evil 4? Jeśli tak, to jakie są Wasze wrażenia? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.