Darmowe DLC Mercenaries do Resident Evil 4 Remake przecieka. Poznaliśmy postacie oraz ich stroje

Resident Evil 4 remake

Kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że 7 kwietnia 2023 roku zadebiutuje darmowy dodatek do Resident Evil 4 Remake. W rozszerzeniu „Mercenaries” gracze będą musieli zabić jak największą ilość wrogów przed przybyciem helikoptera. Wczoraj nastąpił wyciek postaci oraz strojów, które będą dostępne w DLC.

Dodatek Mercenaries do Resident Evil 4 Remake odkrywa coraz więcej kart

pic.twitter.com/akm7n9ce4I

— Will | Resident Evil Central 👁️ (@ResiEvilCentral) March 27, 2023

pic.twitter.com/akm7n9ce4I

— Will | Resident Evil Central 👁️ (@ResiEvilCentral) March 27, 2023

Na Twitterze pojawiły się informacje, co otrzymają gracze wraz z DLC „Mercenaries” do Resident Evil 4 Remake. W plikach, które zostały udostępnione, możemy zobaczyć m.in. strój Ady Wong w czerwonej sukience, a także postacie Luisy Sera i HUNK-a. Ponadto niektórzy bohaterowie tacy jak Leon S. Kennedy oraz wspomniana Ada Wong będą dostępni w dwóch odsłonach wizualnych, a także dostaną dwa rodzaje broni.

Co ciekawe, Luis Sera będzie grywalną postacią dostępną dopiero w rozszerzeniu Mercenaries. W oryginalnym Resident Evil 4 bohater funkcjonował tylko jako NPC.

Zobacz też: Gry podobne do GTA

Resident Evil 4 Remake zadebiutowało 24 marca 2023 roku. Gra zanotowała największą sprzedaż na Steamie, przebijając przy tym poprzednie tytuły z serii Resident Evil.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.