Resident Evil 5 Remake nadchodzi? Fani serii dostrzegli coś ciekawego w trailerze RE4 Gold Edition

Resident Evil 5

Niedawno informowaliśmy o znakomitym wyniku sprzedażowym Resident Evil 4 Remake. Capcom idąc za ciosem zaprezentował zwiastun wersji Gold Edition owego odświeżenia. Spostrzegawczy gracze wyłapali na rzeczonym trailerze pewien szczegół, który może być oczkiem puszczonym w stronę fanów Resident Evil 5.

Resident Evil 5 Remake może znajdować się już w produkcji

Zwiastun Resident Evil 4 Remake Gold Edition

W powyższym zwiastunie, a dokładniej na jego końcu, słychać słowa „Get ready”, co oczywiście można przetłumaczyć jako „przygotujcie się”. Na pierwszy rzut oka chodzi o premierę Resident Evil 4 Gold Edition, jednakże bardziej dociekliwi gracze odkryli, że słowa te nie są wypowiedziane przez Leona S. Kennedy’ego. Fani snują domysły, iż autorem tego zwrotu jest Chris Redfield, czyli bohater Resident Evil 5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższe spekulacje mogą wydawać się daleko idącą interpretacją zwiastuna, jednakże patrząc na sukces, jakim są odświeżone edycje gier z serii Resident Evil, coś może być na rzeczy. Nie pozostaje więc nic innego jak oczekiwać na oficjalne informacje od Capcomu.

Tymczasem Resident Evil 4 Gold Edition swoją premierę będzie miał 9 lutego. W skład edycji wchodzi podstawka, DLC Separate Ways i The Mercenaries oraz pakiet ekstra dodatków ze skórkami, dodatkowymi broniami i ścieżką dźwiękową z oryginalnej gry.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.