Resident Evil 4 Remake z rewelacyjnymi wynikami sprzedaży! Capcom ma powody do zadowolenia

Resident Evil 4 Remake

W zeszłym roku informowaliśmy o świetnych wynikach sprzedaży odświeżonej edycji czwartej części Resident Evil. Okazuje się, że to nie koniec dobrej passy tego tytułu. Między innymi dzięki premierze na iPhonach 15 Pro, która notabene nie obyła się bez problemów, pozycji udało się jeszcze bardziej podbić swój wynik.

Resident Evil 4 cieszy się ogromnym zainteresowaniem nawet kilka miesięcy po premierze

Zwiastun Resident Evil 4 Remake na urządzenia Apple

Według danych na 31 grudnia 2023 roku, łączna sprzedaż Resident Evil 4 Remake na wszystkich platformach wyniosła 6,48 miliona egzemplarzy. Poprzedni raport z września 2023 roku mówił o 5,4 miliona sprzedanych sztuk. Oznacza to, że tytuł rozszedł się w liczbie miliona egzemplarzy w zaledwie 3 miesiące, co jest świetnym rezultatem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Resident Evil 4 Remake swoją premierę miał 31 marca 2023 roku. Następnie gra ukazała się na smartfonach Apple 20 grudnia 2023 roku. Z pewnością premiera pozycji na urządzeniach mobilnych również w jakimś stopniu przyczyniła się do tego sukcesu.

Warto również zwrócić uwagę na to, że debiut na iPhone’ach odbył się 10 dni przed opublikowaniem raportu sprzedaży, zatem obecny wynik z pewnością jest jeszcze większy. Capcom w tej sytuacji może mówić o ogromnym sukcesie produkcji.

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.