Resident Evil 9 z nowymi szczegółami! Na grę jeszcze sobie chyba poczekamy

Resident Evil 9 Apocalxpse

O Resident Evil 9 mówi się już od dłuższego czasu. Teraz znany insider podzielił się z nami kolejnymi szczegółami na temat tej gry. Po raz kolejny też powtórzył, że na jej debiut raczej zaczekamy jeszcze długo.

Resident Evil 9 – budżet, termin premiery, fabuła

Najnowsze plotki na temat Resident Evil 9 zostały udostępnione przez insidera DuskGolema. Jego zdaniem ta odsłona serii nie będzie bezpośrednim sequelem 7 oraz 8 odsłony. Zamiast tego fabuła tych gier miała zostać skonstruowana w sposób, by spoić tę nieformalną trylogię klamrą.

Kolejne doniesienia dotyczą budżetu i czasu tworzenia. Jak podaje insider, gra ma powstawać już od 2018 roku, co czyni ją najdłużej znajdującym się w produkcji tytułem z serii. Ma też cieszyć się największym budżetem ze wszystkich z nich.

Jeżeli chodzi o termin premiery, Resident Evil 9 raczej nie pojawi się do 2025 roku. Chyba że jego rozwój będzie piorunujący, tak jak to było z odświeżonym wydaniem 4 części.

Zobacz też: Najlepsze tanie gry na Steam

Na koniec dowiedzieliśmy się również, że Capcom uznaje Resident Evil 9 za rozdział zamykający „kilka rzeczy”. Dzięki temu stanie się możliwe przejście do kolejnych wątków fabularnych i skupienie na kolejnych kierunkach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.