Resident Evil Village sprzedaje się świetnie! Są najnowsze dane

Resident Evil Village

Resident Evil Village jest już na rynku dosyć długo, ale nadal sprzedaje się dobrze. Świadczą o tym najnowsze dane sprzedażowe. Donoszą one, że grze udało się przebić kolejny kamień milowy.

Resident Evil Village – 10 milionów sprzedanych kopii

Zwiastun Resident Evil Village

Ostatnie dane wskazywały, że Resident Evil jako seria sprzedał się już w liczbie 154 milionów kopii. Odsłona z podtytułem Village wniosła do tego całkiem spory wkład.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się bowiem, że Resident Evil Village znalazł już 10 milionów nabywców. To naprawdę świetny wynik jak na pozycję z tego gatunku.

A wraz z 9 numerowaną produkcją cyklu może być jeszcze lepiej. Ta wydaje się być jeszcze daleko, ale stale słyszymy na jej temat nowe plotki. Co ciekawe, prawdopodobnie będzie to najdroższa gra z całej franczyzy.

Przypomnijmy, że Resident Evil Village pojawił się na rynku w maju 2021 roku. Tytuł ten jest dostępny na PC, PS4, PS5, Xboxie One, Xboxach Series X|S, Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych z systemem iOS.

Źródło: GameIndustry.biz

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.