Resident Evil Village Gold Edition na gameplayu. Zwieńczenie historii rodziny Wintersów

Resident Evil Village Gold Edition

Dziś o północy wystartowała konferencja Resident Evil Showcase. Podczas jej trwania Capcom zaprezentował gameplay z Resident Evil Village Gold Edition. To będzie pełne doświadczenie, które pozwoli poznać historię Ethana Wintersa i jego córki w pełnej okazałości.

Resident Evil Village Gold Edition – gameplay robi wrażenie

Gameplay z Resident Evil Village Gold Edition

W skład Resident Evil Village Gold Edition wejdzie podstawowa wersja gry, DLC Shadows of Rose oraz rozbudowany tryb Mercenaries, który pozwoli wcielić się m.in. w Lady Dimitrescu czy Heisenberga. Jednocześnie warto wspomnieć, że dwie ostatnie pozycje są częścią paczki nazwanej Winter’s Expansion, w ramach której będziemy mogli również ukończyć grę w trybie TPP. Co ciekawe, demo Resident Evil Village pozwalające przetestować grę z widokiem trzecioosobowym zostało już udostępnione w cyfrowych sklepach na wszystkich platformach.

Na powyższym materiale widzimy, jak prezentuje się to wydanie w pełnej okazałości – twórcy pokusili się o fragmenty z podstawki, a także urywki z intrygująco zapowiadającego się dodatku. Warto wspomnieć, że w skład Resident Evil Village (podstawowej wersji gry oraz Gold Edition) wejdzie również Re:Verse, czyli tryb wieloosobowy w tytułowym uniwersum. Jego beta testy wystartują już 24 października.

Przeczytaj też: Najlepsze słuchawki do PS5

Premiera Resident Evil Village Gold Edition odbędzie się 28 października 2022 roku, czyli już za tydzień. Kompletne wydanie pojawi się na PC, Xboxie One, Xbox Series X|S, PS4 oraz PS5. Pakiet wyceniono całkiem rozsądnie, ponieważ można go kupić już za mniej niż 200 zł niezależnie od platformy.

Kup Resident Evil Village Gold Edition

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.