Dodatek Resident Evil Village: Shadows of Rose oficjalnie! Ujawniono też Gold Edition, tryb TPP i więcej

Resident Evil Village Shadows of Rose

Capcom bardzo długo kazał czekać nam na pierwsze informacje o rozszerzeniu fabularnym do Resident Evil Village. Od premiery najnowszej przygody Ethana Wintersa, która sprzedała się już w ponad 6 milionach kopii, minął rok z hakiem i w końcu nadszedł odpowiedni moment (a dokładniej podczas Capcom Showcase 2022), aby uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego DLC do zeszłorocznej odsłony marki. Oto Shadows of Rose!

Zwiastun Resident Evil Village: Shadows of Rose

Resident Evil Village Gold Edition – trailer

Rozszerzenie fabularne do Resident Evil Village pozwoli nam powrócić do znanych lokacji, lecz nie jako Ethan Winters, a jako Rose. Córka protagonisty siódmej oraz ósmej części marki trafi m.in. do zamku Dimitrescu, aby rozwiązać nowe tajemnice i dowiedzieć się więcej na temat swoich nadprzyrodzonych zdolności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto Resident Evil Village pojawi się nareszcie w złotej edycji, w której skład wejdą nowości dotyczące modułu Mercenaries oraz tryb, który umożliwi rozgrywkę z perspektywy trzeciej osoby. Potwierdzono również, że cały dodatek Resident Evil Village: Shadows of Rose będzie dostępny tylko i wyłącznie w TPP.

Przeczytaj też: Najlepsze dyski do Xbox Series X|S

DLC do Resident Evil Village, jak i sama edycja Gold Edition, zadebiutują 28 października 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Na ten termin planowana jest także premiera Resident Evil: Re:Verse, czyli multiplayerowego spin-offu serii.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.