Resident Evil Village Gold Edition i fabularny dodatek Shadows of Rose. Capcom ujawnia szczegóły i ceny

Resident Evil Village

W połowie czerwca Capcom uchylił rąbka tajemnicy nt. wyczekiwanego rozszerzenia fabularnego do Resident Evil Village. Jeszcze w tym roku (dokładnie 28 października) wcielimy się w córkę Ethana Wintersa – Rose – w dodatku zatytułowanym Shadows of Rose. Dziewczyna będzie chciała zrozumieć, w jaki sposób zrodziły się w jej ciele nadprzyrodzone zdolności. Teraz poznaliśmy szczegóły dot. chociażby zawartości czy cen poszczególnych wersji gry.

Resident Evil Village Gold Edition nie kosztuje fortuny

Resident Evil Village Gold Edition – trailer

W skład dodatków Winters’ Expansion wejdzie nie tylko wspomniane we wstępie DLC, ale również rozbudowany tryb Mercenaries, który pozwoli wcielić się dodatkowo w Chrisa Redfielda, Heisenberga oraz Lady Dimitrescu. Oprócz tego japońscy deweloperzy zaoferują wyczekiwany moduł TPP w podstawce, dzięki czemu poznanie historii Ethana będzie możliwe z perspektywy trzeciej osoby.

Sprawdź także: Najlepsza myszka do laptopa

Winters’ Expansion dla posiadaczy pełnej wersji Resident Evil Village zostało wycenione na 20 euro, a więc około 100 złotych. Z kolei Resident Evil Village Gold Edition, zawierające nie tylko wszystkie bonusy idące za rozszerzeniem Winters’, ale również podstawową wersję produkcji, kupimy za 50 euro – w przeliczeniu mniej więcej 240 złotych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.