Resident Evil Village Gold Edition i fabularny dodatek Shadows of Rose. Capcom ujawnia szczegóły i ceny

Resident Evil Village

W połowie czerwca Capcom uchylił rąbka tajemnicy nt. wyczekiwanego rozszerzenia fabularnego do Resident Evil Village. Jeszcze w tym roku (dokładnie 28 października) wcielimy się w córkę Ethana Wintersa – Rose – w dodatku zatytułowanym Shadows of Rose. Dziewczyna będzie chciała zrozumieć, w jaki sposób zrodziły się w jej ciele nadprzyrodzone zdolności. Teraz poznaliśmy szczegóły dot. chociażby zawartości czy cen poszczególnych wersji gry.

Resident Evil Village Gold Edition nie kosztuje fortuny

Resident Evil Village Gold Edition – trailer

W skład dodatków Winters’ Expansion wejdzie nie tylko wspomniane we wstępie DLC, ale również rozbudowany tryb Mercenaries, który pozwoli wcielić się dodatkowo w Chrisa Redfielda, Heisenberga oraz Lady Dimitrescu. Oprócz tego japońscy deweloperzy zaoferują wyczekiwany moduł TPP w podstawce, dzięki czemu poznanie historii Ethana będzie możliwe z perspektywy trzeciej osoby.

Sprawdź także: Najlepsza myszka do laptopa

Winters’ Expansion dla posiadaczy pełnej wersji Resident Evil Village zostało wycenione na 20 euro, a więc około 100 złotych. Z kolei Resident Evil Village Gold Edition, zawierające nie tylko wszystkie bonusy idące za rozszerzeniem Winters’, ale również podstawową wersję produkcji, kupimy za 50 euro – w przeliczeniu mniej więcej 240 złotych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.