Resident Evil Village na iPhone 15 Pro – znamy datę premiery! Jeżeli chodzi o cenę… nie ma tragedii

Resident Evil Village

Na ostatniej prezentacji iPhone 15 Pro dowiedzieliśmy się, że na telefon i wybrane iPady trafią m.in. Resident Evil 4 i Resident Evil Village. W przypadku drugiej z tych gier poznaliśmy już jej datę premiery. Capcom poinformował nas również o cenie produktu.

Resident Evil Village na iPhone 15 Pro i iPad – data premiery, cena

iPhone 15 Pro

Przypomnijmy, że Resident Evil Village ma działać na iPhone 15 Pro i iPadach z chipami M1 lub M2 w 30 klatkach na sekundę. Gra trafi do sprzedaży już 30 października 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli chodzi o cenę, ta będzie wynosić 39,99 dolarów (ok. 174 zł). Dodatek Winters’ Expansion trafi do osobnej sprzedaży, a wyceniono go na 19,99 dolarów (ok. 89 zł).

Można więc uznać, że nie ma tragedii. Cena gry jest porównywalna do innych platform, a dwuletnia już produkcja na najnowszym telefonie Apple nie będzie kosztować tyle, co nowy tytuł AAA.

Zobacz też: Telefon do 800 zł

W przypadku Resident Evil 4 wiemy, że gra wyląduje na iPhone 15 Pro i kompatybilnych iPadach jeszcze w 2023 roku. Cena produkcji pozostaje dotąd nieznana.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.