Znamy datę premiery Resident Evil Village na PS VR2! Grę za darmo dostaną posiadacze podstawowej wersji

Resident Evil Village

Premiera PlayStation VR2 zbliża się wielkimi krokami, ruszyła już przedsprzedaż i teraz pozostaje tylko dowiedzieć się, co dokładnie będzie można ograć na nowych goglach. W ramach budowania ekscytacji nadchodzącym debiutem Capcom ogłosił datę premiery trybu VR do Resident Evil Village.

Data premiery trybu VR w Resident Evil Village

Zwiastun Resident Evil Village

Resident Evil Village niemalże jednogłośnie uznano za bardzo udaną produkcję. Gra trafiła do sprzedaży w maju 2022 roku, zachwyciła fanów serii i otworzyła na świat Resident Evil wielu nowych graczy. Za parę miesięcy jeszcze więcej osób może skusić się na zakup Village ze względu na tryb VR.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Resident Evil Village VR zadebiutuje 22 lutego 2023 roku, czyli w dzień premiery PlayStation VR2. Jest to bardzo dobra wiadomość zarówno dla graczy, jak i dla Sony. Twórcy gogli mogą dodać do listy jeszcze jedną grę dostępną w dniu premiery sprzętu. Gracze z kolei nie muszą obawiać się, że biblioteka PS VR2 będzie świecić pustkami.

Przeczytaj też: Najlepsze straszne gry

Gdyby tego było mało, dla wielu graczy bariera wejścia do Resident Evil Village VR będzie bardzo niewielka. Tryb pojawi się bowiem w formie darmowego DLC do podstawowej wersji gry. Wszyscy posiadacze RE Village będą mogli po prostu zaktualizować swoją grę i założyć gogle na głowę.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.