Znamy datę premiery Resident Evil Village na PS VR2! Grę za darmo dostaną posiadacze podstawowej wersji

Resident Evil Village

Premiera PlayStation VR2 zbliża się wielkimi krokami, ruszyła już przedsprzedaż i teraz pozostaje tylko dowiedzieć się, co dokładnie będzie można ograć na nowych goglach. W ramach budowania ekscytacji nadchodzącym debiutem Capcom ogłosił datę premiery trybu VR do Resident Evil Village.

Data premiery trybu VR w Resident Evil Village

Zwiastun Resident Evil Village

Resident Evil Village niemalże jednogłośnie uznano za bardzo udaną produkcję. Gra trafiła do sprzedaży w maju 2022 roku, zachwyciła fanów serii i otworzyła na świat Resident Evil wielu nowych graczy. Za parę miesięcy jeszcze więcej osób może skusić się na zakup Village ze względu na tryb VR.

Resident Evil Village VR zadebiutuje 22 lutego 2023 roku, czyli w dzień premiery PlayStation VR2. Jest to bardzo dobra wiadomość zarówno dla graczy, jak i dla Sony. Twórcy gogli mogą dodać do listy jeszcze jedną grę dostępną w dniu premiery sprzętu. Gracze z kolei nie muszą obawiać się, że biblioteka PS VR2 będzie świecić pustkami.

Przeczytaj też: Najlepsze straszne gry

Gdyby tego było mało, dla wielu graczy bariera wejścia do Resident Evil Village VR będzie bardzo niewielka. Tryb pojawi się bowiem w formie darmowego DLC do podstawowej wersji gry. Wszyscy posiadacze RE Village będą mogli po prostu zaktualizować swoją grę i założyć gogle na głowę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!