Ruszyła przedsprzedaż PlayStation VR2. Znamy polską cenę nowych gogli Sony!

PlayStation VR2

Sony zdradziło w tym roku bardzo wiele szczegółów na temat PlayStation VR2. Nie ulegało wątpliwości, że dostaniemy gogle lepsze niemalże pod każdym względem. Kiedy wreszcie przyszedł jednak czas na ogłoszenie ceny, powróciły wątpliwości. Teraz wiemy oficjalnie, ile za PS VR2 przyjdzie nam zapłacić w polskich sklepach.

Przedpremierowa sprzedaż PlayStation VR2 w Polsce

Zapowiedź PlayStation VR2

W polskich sklepach ruszyła właśnie przedsprzedaż PS VR2. Podstawowa wersja gogli bez żadnych gier ani dodatkowych akcesoriów kosztuje 2999zł. W sklepach z elektroniką dostępne są również stacje dokowania dla kontrolera oraz zestaw z Horizon Call of the Mountain za dodatkowe 300 złotych.

Kup PlayStation VR2

Niecierpliwi gracze pewni zakupu nowego sprzętu Sony mogą składać już zamówienia na PlayStation VR2. Pozostałe osoby mają jeszcze kilka miesięcy, aby podjąć decyzję i poczekać ile gier zadebiutuje razem z goglami.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Nintendo Switch po polsku

Premierę PlayStation VR2 zaplanowano na 22 lutego 2023 roku. Sony rozpoczęło już masową produkcję nowych gogli, a dotychczasowymi prezentacjami zapewniali, że będziemy mieli do czynienia ze sprzętem na zupełnie innym poziomie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!