Resident Evil Village Shadows of Rose na gameplayu. Ta przygoda zakończy historię Wintersów

Resident Evil Village Shadows of Rose

O fabularnym rozszerzeniu do Resident Evil Village usłyszeliśmy pierwszy raz w trakcie tegorocznych wakacji, podczas których odbyło się Capcom Showcase 2022. Wtedy też poznaliśmy pierwsze szczegóły o złotej edycji gry i DLC Shadows of Rose, a deweloperzy byli gotowi uchylić kolejne konkrety o dodatku dopiero teraz, w okolicach targów Tokyo Games Show. Spójrzmy dodatkowo na gameplay.

REKLAMA

Ostatnia historia rodziny Wintersów odbędzie się w Resident Evil Village Shadows of Rose

Resident Evil Village Shadows of Rose – gameplay

Redakcja IGN miała przyjemność przetestować Resident Evil Village: Shadows of Rose i na bazie swoich doświadczeń z grą, nagrała swoisty materiał, który udostępniliśmy wyżej. Wynika z niego, że córka Ethana, protagonisty RE7 i RE8, wróci do doskonale znanych miejscówek (np. zamku Lady Dimitrescu), gdzie spotka się z całkowicie nowymi potworami bazującymi na tajemniczej mazi. Ukończenie dodatku ma zająć około 4 godziny.

Zobacz też: Kody do GTA 5

W grze spotkamy pomocnika, który czasami da protagonistce jakieś rady lub przedmioty, które pomogą jej w przeżyciu tej przygody. Ponadto Capcom potwierdził, że będzie to ostatnia historia związana z rodziną Wintersów. Te słowa sugerują, że w Resident Evil 9 powinniśmy poznać nowe charaktery, które współpracowałyby z np. Chrisem Redfieldem. Jest jednak zdecydowanie za wcześnie, aby deweloperzy z Japonii byli gotowi ujawniać szczegóły dotyczące dziewiątej odsłony serii.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!