Return to Monkey Island spodoba się fanom gier point-and-click. Gra błyskawicznie pojawi się na rynku

Return to Monkey Island

Dopiero co twórcy Return to Monkey Island poczęstowali nas nowymi ujęciami z gry. Mogliśmy przyjrzeć się nie tylko czystej rozgrywce, ale również towarzyszącemu nam podczas zabawy interfejsowi. Kultowy cykl przygodówek powraca w pełnej krasie, a jego kolejna odsłona została dokładniej przedstawiona na Gamescomie 2022.

REKLAMA

Return to Monkey Island z premierą jeszcze we wrześniu

Return to Monkey Island – trailer

W trakcie show twórcy ukazali sporo urywków, które widzieliśmy już wczoraj. Nie zabrakło jednak nowych fragmentów, które na pewno ucieszą największych fanów gier typu point-and-click. Mamy tutaj do czynienia ze znaną formułą i wyważonym humorem.

Sprawdź także: Kierownica do PS5

Zdradzono również, że premiera Return to Monkey Island będzie miała miejsce 19 września 2022 roku, a pozycja trafi na PC oraz Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!