Return to Monkey Island na nowych fragmentach rozgrywki prezentujących interfejs

Return to Monkey Island

Prace nad zapowiedzianym na początku kwietnia Return to Monkey Island trwają pełną parą. Ron Gilbert – nazywany ojcem serii – co jakiś czas dzieli się krótkimi fragmentami rozgrywki ze wspomnianej produkcji. Wczoraj deweloper postanowił sprawić fanom kolejną niespodziankę i opublikował nowe ujęcia ze zbliżającej się odsłony Monkey Island.

Ron Gilbert prezentuje kolejny gameplay z Return to Monkey Island

W powyższym wideo Guybrush Threepwood odwiedza Scumm Bar, który powinien być dobrze znany fanom serii. Dzięki najnowszym fragmentom rozgrywki zainteresowani mogą również zobaczyć, jak w Return to Monkey Island będzie prezentować się interfejs.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowszy gameplay trwa nieco ponad 30 sekund, ale zgodnie z zapowiedziami, Return to Monkey Island ma pojawić się także na dzisiejszym Gamescom Opening Night Live. Niewykluczone więc, że podczas wspomnianego pokazu deweloperzy podzielą się kolejnymi fragmentami rozgrywki z nadchodzącej odsłony serii Monkey Island.

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Return to Monkey Island powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Nintendo Switch. Produkcja ma zadebiutować na wspomnianych platformach jeszcze w tym roku. Niestety na ten moment dokładna data premiery nie jest znana.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.