Twórcy Returnal ujawnili swoją niespodziankę! Część graczy może być rozczarowana

Returnal Fallen Asteria

Studio Housemarque nie jest szczególnie aktywne w mediach społecznościowych, przez co opublikowane wczoraj tajemnicze posty pobudziły wyobraźnię wielu graczy. Osoby, które spodziewały się pierwszych informacji na temat DLC bądź sequela Returnal mogą być rozczarowane, ponieważ zapowiadana niespodzianka to… komiks.

Returnal otrzyma oficjalny komiks i artbook. Zapowiedź Returnal: Fallen Asteria

Returnal: Fallen Asteria

Housemarque Games postanowiło uczcić 3. rocznicę wydania gry w dość nietypowy sposób. Deweloperzy ujawnili, że w przygotowaniu znajduje się artbook oraz komiks operaty na Returnal.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pierwszy tom Returnal: Fallen Asteria liczący 88 stron trafi na półki księgarń 22 października 2024 roku. Za scenariusz odpowiada Gregory Louden (dyrektor kreatywny w Housemarque), a ilustracje są dziełem Igora Lomova.

Opublikowany materiał pozwala zapoznać się ze stylem graficznym, a także prezentuje okładki dwóch następnych tomów.

Nadchodzące komiksy z pewnością rozbudują lore Returnal oraz jeszcze lepiej przybliżą postać głównej bohaterki, jednak nietrudno zauważyć, iż niespodzianka nie przypadła wszystkim do gustu. Wśród komentujących nie brakuje zaskoczonych graczy, którzy mieli nadzieję ujrzeć zapowiedź kolejnej części.

Źródło: Twitter (Horsemarque)

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.