Returnal na PC potwierdzony przez Digital Foundry: „widziałem grę na własne oczy”

Returnal

Kilka tygodni temu do sieci wyciekły screeny z PC-towych wersji Returnal i Sackboy: Wielka Przygoda. Jak dobrze wiadomo, dzisiaj obie produkcje są dostępne wyłącznie na konsolach PlayStation, ale niebawem powinno się to zmienić.

PC-towa wersja Returnal bliżej niż dalej

Returnal – trailer

Plotki o przeportowaniu Returnala na komputery osobiste niedawno nabrały na sile i wręcz można powiedzieć, że zostały one potwierdzone przez jednego z członków redakcji Digital Foundry. Spece zajmujące się analizowaniem różnych gier wideo, a dokładniej jeden z członków kryjący się pod nickiem Dictator, na forum ResetEra oznajmił, że widział przygodę Selene na PC na własne oczy.

Gdyby tego było mało, produkcja o kodowej nazwie Oregon (insiderzy przewidują, że pod tą nazwą kryje się PC-towa wersja Returnal) na Steamie otrzymała niedawno aktualizację, która umożliwi rozgrywkę w wymienioną wyżej pozycję za pomocą Steam Decka. Sugeruje to, że Returnal będzie dostępny na przenośnej konsoli Valve.

Sprawdź także: Kierownica do PS5

Według plotek Sony ma we wrześniu mieć swoją własną, ogromną imprezę. Możliwe, że to właśnie podczas niej poznamy szczegóły przeportowanej na komputery osobiste historii astronautki.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z