Returnal i Sackboy z PS5 na PC to już niemal pewniaki. Screeny z nowych wersji w sieci

Returnal Selene

Podczas czerwcowego State of Play Sony postanowiło ujawnić Spider-Man Remastered na PC. Gra pojawi się na komputerach osobistych 12 sierpnia 2022 roku, a jesienią na tę samą platformę trafi Spider-Man: Miles Morales. Wiele wskazuje na to, że następne w kolejce jest Returnal oraz Sackboy: Wielka Przygoda.

REKLAMA

Returnal i Sackboy: Wielka Przygoda testowane na PC

Plotki nabrały na sile przez niespodziewany wyciek screenów na Reddicie. Użytkownik o pseudonimie EmpressOfSony w temacie dotyczącym portu Sackboy: Wielka Przygoda na PC udostępnił kilka zrzutów ekranów potwierdzających przenoszenie powyższej platformówki i Returnala na komputery osobiste.

Wydaje się, że screeny pochodzą od nieznanych testerów, którym było dane sprawdzić, jak Sackboy oraz Returnal działają na PC-tach. Na zrzutach widzimy opcje dostosowywania ustawień graficznych czy mapowania klawiszy.

Sprawdź także: Resident Evil 4 Remake ze szczegółami

Obie powyższe produkcje pojawiły się także w ogromnym przecieku Nvidii. Z racji tego, iż wiele pozycji dostępnych na liście gier producenta kart graficznych rzeczywiście zostało zapowiedzianych, można założyć, że to samo spotka Sackboy: Wielka Przygoda oraz Returnal. Co warto jeszcze dopowiedzieć, ta druga gra została niedawno odnaleziona w bazie danych Steam.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!