Returnal na PC odnaleziony w bazie danych Steam. Premiera na komputerach już wkrótce?

Returnal

Wiele osób zastanawia się, czy Returnal na PC kiedyś się pojawi. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że tak — w bazie danych Steam odkryto wzmiankę, która mocno sugeruje, że Sony wyda na komputerach także i tę pozycję. W końcu dobrze zgrywałoby się to z dzisiejszymi zapewnieniami Jima Ryana o tym, że do końca 2025 roku połowa gier japońskiej firmy będzie dostępna też na PC i urządzeniach mobilnych.

Returnal na PC wydaje się być tylko kwestią czasu

Jak poinformował znany leaker Nibellion, w bazie danych Steam odnaleziono tagi, które trafnie pasują do Returnal. Przy pozycji określanej nazwą kodową „Oregon” pojawiła się też wzmianka o Tower of Sisyphus („Wieża Syzyfa”), czyli trybie gry dostępnym w produkcji studia Housemarque. Innymi słowy — to zdecydowanie nie wygląda na przypadek i mocno wskazuje, że Returnal na PC pojawi się prędzej czy później.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na słaby komputer

Oczywiście na ten moment nie można brać niczego za pewnik, mimo że premiera Returnal na komputerach wydaje się bardziej niż prawdopodobna. Na PS5 gra spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, więc wśród pecetowców zapewne też wzbudziłaby zainteresowanie. Jeżeli Sony oficjalnie zapowie Returnal na PC, to na pewno o tym napiszemy. Tymczasem dajcie znać w komentarzach poniżej, czy chcielibyście zagrać w tę grę na „blaszakach”!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia