Returnal na PC to pewniak. Jeden z graczy pokazuje wszystkie ustawienia graficzne z nowej wersji gry

Returnal

Swego czasu redakcja Digital Foundry potwierdziła, że widziała na własne oczy Returnal na PC, a ogłoszenie portu przez Sony jest wyłącznie kwestią czasu. Japońska korporacja nie śpieszy się jednak z prezentacją pozycji, a nowe szczegóły o produkcji podaje… Jeden z graczy.

Ustawienia graficzne Returnala na PC potwierdzają dostępność AMD FSR i DLSS

Returnal PC – ustawienia graficzne

Użytkownik o pseudonimie Icon udostępnił na YouTube niespełna minutowy filmik, w którym pokazuje testy Returnala na PC. Nie nagrał rozgrywki, a skupił się na ukazaniu ustawień graficznych dostępnych na komputerze osobistym – dzięki temu wiemy, że Returnal obsłuży DLSS oraz AMD FSR. Dodatkowo Sony nie zablokuje nam maksymalnej liczby klatek na sekundę, np. na wartości „60”. Będziemy mogli ustawić ich nieograniczoną ilość.

Przeczytaj też: Komendy do Minecraft

Nie wiadomo, kiedy Returnal miałby trafić na komputery osobiste. Po powyższym materiale wychodzi na to, że wciąż trwają testy przygody Selene na nowej platformie, a dopiero gdy port zostanie dopieszczony, twórcy będą gotowi na premierę. Kiedy ona nastąpi? Wszystkie znaki na niebie wskazują, że dopiero za kilka miesięcy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.