Reżyser New Vegas zainteresowany stworzeniem nowego Fallouta. Gra mogłaby dziać się w Kalifornii

Fallout New Vegas

Chociaż z okazji 25-lecia Fallouta Bethesda skutecznie zniszczyła nadzieje fanów na powrót New Vegas, dyskusje na temat kolejnej odsłony serii cały czas trwają. Fanów gier Bethesdy dodatkowo sprowokuje bez wątpienia wypowiedź Josha Sawyera w jednym z ostatnich wywiadów.

Josh Sawyer powróci do świata Fallouta?

Fallout 76
Fallout 76

Podczas wywiadu z Kinda Funny Games Josh Sawyer, aktualnie design director Obsidian, został zapytany o swoje doświadczenia z Falloutem New Vegas i potencjalnym powrotem do serii. W odpowiedzi proces produkcji nazwał „szalonymi 18 miesiącami”, ale dodał, że uwielbia Fallouta, setting gry i wyobraża sobie siebie w roli dewelopera kolejnej odsłony.

W odpowiedzi na pytanie o potencjalne miejsce akcji nowej gry Sawyer powiedział:

Nie jestem pewny. Nie myślałem o tym od dłuższego czasu, bo Fallout pojawił się w moim życiu, a potem szybko zniknął. W przeszłości ludzie mówili o Nowym Orleanie. Ja uważam, że Kalifornia lub Środkowy Zachód też byłyby bardzo interesujące.

Josh Sawyer

Przeczytaj też: Kody do GTA 4

Od spekulacji dotyczących miejsca akcji do rozpoczęcia prac nad nową grą jest oczywiście długa droga. Fanów Fallouta na pewno ucieszy jednak fakt, że Sawyer dalej darzy tę serię ogromnym sentymentem i czasami wraca do niej myślami.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z