Zapowiedź Fallout: New Vegas 2 z okazji 25-lecia marki Fallout? Obsidian stawia sprawę jasno

Fallout: New Vegas

W zeszłym tygodniu Bethesda rozpoczęła świętowanie 25-lecia serii Fallout i zaprosiła graczy na darmowy tydzień z Fallout 76. W sieci regularnie pojawiają się natomiast plotki związane z zapowiedzią Fallout: New Vegas 2. Okrągła rocznica marki byłaby więc świetną okazją do ujawnienia wspomnianego tytułu. Niestety Obsidian Entertainment nie ma dobrych wieści dla graczy, którzy czekają na kontynuację produkcji z 2010 roku.

Fallout: New Vegas 2? Deweloperzy ze studia Obsidian Entertainment maję ręce pełne roboty

Happy 25th Anniversary to the original Fallout! A franchise whose roots helped form us and a world we truly love.

And before anyone asks, our plates are pretty full right now, so no. 😘 https://t.co/f8gHiWb6xv

— Obsidian (@Obsidian) October 10, 2022

Happy 25th Anniversary to the original Fallout! A franchise whose roots helped form us and a world we truly love.

And before anyone asks, our plates are pretty full right now, so no. 😘 https://t.co/f8gHiWb6xv

— Obsidian (@Obsidian) October 10, 2022

W powyższym wpisie – opublikowanym na oficjalnym profilu studia Obsidian Entertainment na portalu społecznościowym Twitter – deweloperzy postanowili życzyć fanom serii Fallout udanego świętowania 25-lecia istnienia wspomnianej marki. Twórcy skorzystali także z okazji i uprzedzili pytania graczy związane z ewentualną zapowiedzią nowych projektów, dając jasno do zrozumienia, że obecnie zespół ma wystarczająco dużo pracy.

Zobacz też: Jak udostępnić internet z telefonu na laptopa

Tym samym Obsidian Entertainment przekreśliło nadzieje fanów, którzy liczyli na zapowiedź Fallout: New Vegas 2. Warto jednak pamiętać, że wspomniane studio faktycznie pracuje obecnie nad kilkoma projektami. Oprócz debiutującego w przyszłym miesiącu Pentiment zespół rozwija również The Outer Worlds 2 oraz Avowed.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.