Rise of the Ronin z datą premiery na TGA 2023! Ex PlayStation zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie

Rise of the Ronin

Sony na gali The Game Awards 2023 pokazało nie tylko zapowiedź darmowego DLC do God of War Ragnarok, ale postanowiło też zaprezentować swój inny projekt — Rise of the Ronin. Gra otrzymała bardzo efektowny zwiastun, który zapowiada wyjątkowo intrygującą pozycję. Co ważne, wreszcie dowiedzieliśmy się, kiedy owoc współpracy PlayStation i Koei Tecmo trafi do graczy!

Data premiery Rise of the Ronin ujawniona!

Rise of the Ronin — trailer

Trailer Rise of the Ronin na The Game Awards 2023 zaprezentował nam wyjątkowo ciekawą pozycję, która powinna trafić w gusta fanów Ghost of Tsushima. Widać, że w tytule nie braknie akcji, starć i intrygującej fabuły.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najważniejsze jest jednak to, że Rise of the Ronin zadebiutuje 22 marca 2023 roku na konsolach PlayStation 5! Szykuje się więc bardzo gorąca wiosna dla wszystkich entuzjastów gier osadzonych w klimatach dalekiego wschodu.

Przeczytaj też: Gry multiplayer

Czy projekt Koei Tecmo spełni pokładane oczekiwania? Tego dowiemy się za stosunkowo niedługi czas. Pewne jest natomiast, że gracze oczekują wyjątkowej pozycji na miarę pozostałych hitów PlayStation.

Źródło: The Game Awards 2023

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.