Rise of the Ronin na pierwszych ocenach! Nowa gra ekskluzywna PS5 zapowiada się wyśmienicie

Rise of the Ronin

Embargo na recenzje Rise of the Ronin jeszcze oficjalnie nie spadło, ale pierwszy portal mógł już ocenić grę. Sprawdzili ją bowiem redaktorzy z japońskiego portalu Famitsu. Ich poglądy zapowiadają naprawdę świetną produkcję.

Pierwsza recenzja Rise of the Ronin opublikowana

Zwiastun Rise of the Ronin

Rise of the Ronin to gra, na którą czeka chyba każdy fan gier ekskluzywnych na PS5. Nowa produkcja Team Ninja zapowiada się świetnie i to pomimo że ostatnio została poddana lekkiej krytyce.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak czy inaczej, to wciąż jedna z największych premier tego roku. Warto więc odnotować, że japoński portal Famitsu mógł jako pierwszy wystawić jej recenzję.

Gra została sprawdzona przez łącznie czterech recenzentów. Trzech z nich wystawiło jej ocenę 9/10, a jeden pokusił się o odważną notę 10/10. Całość zsumowała się w finalny wynik wynoszący 37/40 punktów.

Początkowe recenzje Rise of the Ronin są więc świetną laurką dla Team Ninja. Opinie reszty recenzentów poznamy natomiast już 21 marca, gdy to oficjalnie spadnie embargo na oceny gry.

Tymczasem sama gra pojawi się na rynku dzień później. Mowa więc o premierze 22 marca 2024 roku.

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.