Rise of the Ronin sprzedaje się lepiej od serii NiOh! Wydawca chwali się sukcesem nowego action-RPG

Rise of the Ronin

Jakiś czas temu PlayStation pochwaliło się ocenami Rise of the Ronin. Okazuje się jednak, że deweloperzy oraz wydawca – firma Koei Tecmo – mają jeszcze jeden powód do zadowolenia. Japońska firma poinformowała bowiem, że najnowsze action-RPG twórców serii NiOh nie narzeka bowiem na brak zainteresowania ze strony graczy.

Sprzedaż Rise of the Ronin „przewyższa” wyniki serii NiOh

Rise of the Ronin – zwiastun fabularny

Koei Tecmo opublikowało nowy raport finansowy, w którym poinformowano, że sprzedaż Rise of the Ronin „przewyższa” wyniki serii NiOh. Wydawca nie zdecydował się niestety na podanie konkretnych liczb. We wspomnianym dokumencie japońska firma kilkukrotnie podkreśliła jednak, że najnowsza gra studia Team Ninja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydawca zaznacza także, że dzięki Rise of the Ronin podniesiono poziom „rozwoju, technologii i zarządzania” w firmie. Koei Tecmo zapewnia również, że udana premiera wspomnianej produkcji to „znaczący krok w kierunku średnio i długoterminowego wzrostu”. Zainteresowanym pozostaje mieć nadzieję, że firma podzieli się wkrótce konkretnymi wynikami najnowszej gry twórców serii NiOh.

Na koniec warto przypomnieć, że Rise of the Ronin dostępne jest wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.