PlayStation chwali się ocenami Rise of the Ronin! PS5 ma kolejnego udanego exclusiva

Rise of the Ronin główny bohater

Od premiery Rise of the Ronin minęły już 3 tygodnie, a więc nadszedł czas na podsumowanie recenzji. Najnowsza gra studia Team Ninja spotkała się ze stosunkowo pozytywnym odbiorem. Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się krótki materiał prezentujący niektóre pochwały.

Rise of the Ronin – nowy trailer podsumowuje branżowe oceny

Zwiastun Rise of the Ronin

Sony ma duże powody do zadowolenia – Rise of the Roni to kolejny „samurajski” tytuł, który przypadł do gustu zarówno graczom, jak i branżowym recenzentom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak wspominaliśmy w przeglądzie pierwszych recenzji, deweloperom udało się oddać unikalny klimat XIX-wiecznej Japonii. Spośród wszystkich zalet najczęściej wymieniany jest satysfakcjonujący system walki oraz duży, otwarty świat, który cieszy oko w trakcie eksploracji.

Dokładne wyniki sprzedaży nie są znane, jednak według szacunków portalu Famitsu w ostatnim tygodniu marca na terenie Japonii Rise of the Ronin poradził sobie dwukrotnie lepiej niż debiutujące tego samego dnia Dragon’s Dogma 2.

Czy graliście już w najnowszą grę studia Team Ninja? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: Gematsu, Gamingbolt

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.