W Rise of the Ronin relacje z postaciami i wybory będą miały duże znacznie. Gra stawia na swobodę

Rise of the Ronin

Rise of the Ronin zajmie sporo miejsca na dyskach PS5. Team Ninja kontynuują natomiast kampanię promocyjną swojej produkcji. Do sieci trafił bowiem kolejny materiał zza kulis, w którym deweloperzy z japońskiego studia dzielą się szczegółami na temat relacji z postaciami oraz podejmowanych w trakcie rozgrywki wyborów.

Rise of the Ronin of the Ronin na nowym materiale zza kulis. Team Ninja opowiada o wyborach i nie tylko

Rise of the Ronin – materiał zza kulis

Zgodnie z przekazanymi informacjami historia w Rise of the Ronin może potoczyć się na kilka różnych sposobów. Wszystko będzie bowiem zależeć od decyzji graczy oraz postaci, z którymi zdecydują się oni sprzymierzyć. Deweloperom zależało, by użytkownicy mieli swobodę w działaniu, ponieważ w trakcie rozgrywki wcielą się w tytułowego ronina, czyli bezpańskiego samuraja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dlatego też Rise of the Ronin pozwoli decydować o losach niektórych postaci i przebiegu misji. W najnowszym materiale zza kulis Team Ninja zaprezentowało również przedstawicieli kilku frakcji, z którymi główny bohater będzie mógł zawiązać sojusz. Nie zabrakło też fragmentów rozgrywki, które ponownie pozwalają sprawdzić, jak całość prezentuje się w akcji.

Premiera Rise of the Ronin zaplanowana jest na 22 marca 2024 roku. Nadchodząca produkcja studia Team Ninja zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy także do obejrzenia materiału poświęconego systemowi walki w nadchodzącej grze twórców serii NiOh.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.