Rise of the Ronin na premierowym zwiastunie. Sony przygotowało klimatyczną zapowiedź gry

Rise of the Ronin

Kilka dni temu gracze mieli okazję zobaczyć nowy gameplay trailer Rise of the Ronin, który skupiał się na prezentacji walczących o władzę frakcji. Dzień debiutu nowego action-RPG od twórców serii NiOh zbliża się natomiast wielkimi krokami. Nie powinno więc nikogo dziwić, że do sieci trafił premierowy zwiastun produkcji studia Team Ninja.

PlayStation prezentuje premierowy zwiastun Rise of the Ronin

Rise of the Ronin – zwiastun premierowy

Najnowszy zwiastun Rise of the Ronin jest połączeniem występujących w grze filmowych przerywników, a także ujęć nagranych z udziałem prawdziwych aktorów. Całość ma za zadanie wprowadzić graczy w klimat nadchodzącej produkcji Team Ninja. Materiał przypomina również, że wspomnianym tytule, to w rękach użytkowników będzie spoczywać los głównego bohatera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Japonia, rok 1863. Po trzech stuleciach panowania szogunatu Tokugawów do brzegów Japonii przybiły czarne okręty z Zachodu. Kraj opanował zamęt. Pośród chaosu spowodowanego wojną, zarazą i polityczną niestabilnością bezimienny wojownik wykuwa własną ścieżkę, od której zależy los całej Japonii.

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Na koniec przypomnijmy, że Rise of the Ronin zadebiutuje już 22 marca 2024 roku, czyli dokładnie za tydzień. Nadchodząca produkcja studia Team Ninja dostępna będzie wyłącznie na konsolach PlayStation 5.

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.