Rising Storm 2: Vietnam i Filament za darmo w Epic Games Store

rising storm 2 vietnam

Znowu mamy czwartek, a to oznacza kolejne darmowe gry na PC z Epic Games Store! W poprzednim tygodniu było dość mrocznie, bo do pobrania mieliśmy Warhammer 40,000: Mechanicus i Saturnalia. W tym tygodniu Epic oferuje nam nieco inną kombinację: trudną grę logiczną Filament i realistycznego FPS-a Rising Storm 2: Vietnam.

Rising Storm 2: Vietnam i Filament do pobrania za darmo

Trailer Rising Storm 2: Vietnam

Rising Storm 2: Vietnam to sieciowy FPS od studia Antimatter Games, stawiający na realizm. Ta kontynuacja Rising Storm, w Polsce znanego lepiej jako Red Orchestra 2, przenosi nas na brutalne pole walki wojny w Wietnamie, gdzie możemy stanąć po stronie zarówno Amerykanów, jak i Wietnamczyków. Mimo premiery w 2017 roku w produkcję nadal zagrywają się setki graczy i znalezienie meczu nie powinno stanowić problemu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Filament za to jest spokojniejszą produkcją wydaną przez Beard Envy. Wcielamy się w niej w pilotkę futurystycznego statku kosmicznego i naszym celem jest odkrycie, co stało się z resztą nieobecnej załogi. Rozgrywka polega na rozwiązywaniu zagadek logicznych, które często będą stanowić nieliche wyzwanie.

Oba tytuły można już pobierać za darmo z Epic Games Store. Oferta jest dostępna do 10 listopada do 16:59, dlatego warto się pospieszyć.

Przeczytaj też: Najlepsze stare gry

W tym tygodniu mamy dość duży rozstrzał, jednak obie produkcje zapewniają satysfakcjonujące wyzwanie. Za tydzień natomiast będą na nas czekać Alba — A Wildlife Adventure i Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Gry pojawią się w ofercie już 10 listopada 2022 o godzinie 17:00.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.