Warhammer 40,000: Mechanicus i Saturnalia za darmo w Epic Games Store

Warhammer 40000 Mechanicus

Czwartek to dla wielu mały piątek, a dla graczy jest to dzień dobroci, bo Epic Games Store rozdaje darmowe gry na PC. W poprzednim tygodniu do odebrania były takie tytuły jak Fallout 3 GOTY i Evoland Legendary Edition, a teraz przyszedł czas na trochę inne pozycje. Jest nieco futurystycznie, ale też trochę bardziej mrocznie.

REKLAMA

Warhammer 40,000: Mechanicus i Saturnalia za darmo

Warhammer 40,000: Mechanicus — trailer

Warhammer 40,000: Mechanicus to tytuł będący swego rodzaju rozszerzeniem popularnego uniwersum znanego jeszcze z papierowych gier RPG. Produkcja charakteryzuje się turowym systemem prowadzenia bitew, który wymaga od graczy taktycznego podejścia do każdego starcia. Ciekawa jest także możliwość modyfikowania ciał jednostek za pomocą dodatkowych części, co pozwala stworzyć swój unikatowy styl rozgrywki.

Przeczytaj też: Stare gry na PC i konsole

Saturnalia zaś jest produkcją mediolańskiego studia Santa Ragione w stylu survival-horror z elementami roguelite. Akcja gry osadzona jest w małej wiosce na Sardynii i dzieje się pod koniec lat 80. XX wieku. Celem graczy, jest rozwiązanie zagadki tajemniczego rytułału i jego związku ze znikającymi mieszkańcami wioski.

Obie produkcje są już dostępne do pobrania za darmo z Epic Games Store. Pozostaną one bezpłatne do najbliższego czwartku (03.11) do godziny 16:59.

Jak więc widać w tym tygodniu włodarze Epic Games postawili na większą różnorodność swoich produkcji, więc więcej graczy znajdzie coś dla siebie. Następnymi darmowi grami będą Filament i Rising Storm 2: Vietnam. Pobierzemy je od 3 listopada 2022 roku od 17:00.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!