Amnesia: Rebirth i Riverbond za darmo w Epic Games Store

Amnesia Rebirth

Dziś czwartek, a czwartek oznacza nowe darmowe gry w Epic Games Store. Tym razem Tim Sweeney i spółka rozdają graczom Amnesię: Rebirth i Riverbond. Trzeba uczciwie przyznać, że to bardzo łakome kąski.

Amnesia: Rebirth i Riverbond do zgarnięcia za darmo

Zwiastun Riverbond

Amnesia: Rebirth to ciepło przyjęty survival horror z 2017 roku, który opowiada historię Tasi Trianon — kobiety, która próbuje odkryć swoją przeszłość na pełnej niebezpieczeństw algierskiej pustyni. Z kolei Riverbond jest humorystycznym hack’n’slashem, którego motywem przewodnim jest eksploracja i stawianie czoła rozmaitym wrogom.

Przeczytaj też: Postal 2 za darmo

Jak już wspomnieliśmy, obie gry w wersji na PC są obecnie dostępne za darmo w Epic Games Store. Można je pobrać bez opłat najpóźniej do 28 kwietnia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Pobierz Amnesia: Rebirth z Epic Games Store107,99 zł / za darmo
  2. Pobierz Riverbond z Epic Games Store89 zł / za darmo

Następnymi darmowymi grami w Epic Games Store będą Just Die Already i Paradigm. Ściągniemy je bezpłatnie w dniach 28 kwietnia – 5 maja.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.