RKGK to nowa gra wydawnictwa Gearbox Software. Premiera niebawem, a w sieci pojawił się gameplay

RKGK

Niedawno temu Gearbox Software zapowiedziało nową grę, której będzie wydawcą, a której tytuł to RKGK. O produkcji było wiadomo niewiele, poza tym, że będzie dynamicznym platformerem 3D. Tymczasem w sieci właśnie pojawił się zwiastun przedstawiający rozgrywkę oraz datę premiery nadchodzącego tytułu.

RKGK to pełna akcji platformówka 3D wydana przez Gearbox Software

Zwiastun rozgrywki RKGK

RKGK (czyt. Rakugaki), to pełna akcji platformówka 3D autorstwa studia Wabisabi Games. W najnowszym zwiastunie owego dzieła gracze mogą rzucić okiem na elementy gameplayu takie jak walka z przeciwnikami czy zręcznościowe etapy polegające na pokonywaniu przeróżnych przeszkód. Premiera gry zapowiedziana została na 22 maja 2024 roku, a więc już niebawem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

RKGK charakteryzuje się rysunkowym designem oraz mnóstwem efektów specjalnych podczas walki z przeciwnikami. Na pierwszy rzut oka tytuł przypomina wydane niedawno na PS5 Hi-Fi Rush. Jeżeli dzieło Wabisabi games będzie tak udane jak pozycja od Tango Gameworks to gracze mogą szykować się na kawał udanej produkcji. Czy tak jednak będzie, to okaże się dopiero po premierze gry.

RKGK, póki co ma ukazać się jedynie na komputerach PC, na platformie Steam. Jeżeli chodzi o wersje konsolowe, to jak na razie nie ma żadnych oficjalnych wieści.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.