Hi-Fi Rush z datą premiery na PS5! Bethesda przypadkowo zdradziła kiedy gra trafi na konsolę Sony

Hi-Fi Rush

Microsoft zapowiedział w zeszłym tygodniu, że cztery gry Xbox Game Studios trafią niedługo na konsole innych firm. Dzięki dzisiejszemu pokazowi Nintendo Direct Partner Showcase wiadomo, że na Switcha już wkrótce trafią aż dwie produkcje. Jednak dzięki pewnej pomyłce Bethesdy wiemy też, że kolejną grą od Zielonych udostępnioną na zewnętrzny sprzęt będzie Hi-Fi Rush, które już niedługo trafi na PlayStation 5.

Hi-Fi Rush trafi na PlayStation 5. Bethesda przypadkiem zdradziła datę premiery

Hi-Fi Rush — zwiastun

Na dzisiejszym pokazie Nintendo Direct Partner Showcase zdradzono, że na konsolę japońskiej firmy trafią gry spod skrzydeł Xbox Game Studios — Pentiment oraz Grounded. Pierwsza produkcja będzie dostępna już jutro, natomiast druga trafi do graczy 16 kwietnia 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Są to dwie z czterech gier, które Microsoft ma udostępnić w najbliższym czasie na konsole innych firm. Wydawać by się mogło, że wystarczająco dużo wiadomości jak na jeden dzień, jednak dzięki drobnej pomyłce fani dowiedzieli, że kolejnym tytułem ma być Hi-Fi Rush, który trafić ma na PlayStation 5.

Na kanale Bethesda LATAM w serwisie YouTube, pojawił się film informujący, że Hi-Fi Rush pojawi się 18 marca 2024 roku na konsoli Sony. Film ten jednak szybko zniknął z kanału i aktualnie jest on ustawiony jako wideo prywatne. Wszystko więc wskazuje na to, że doszło do pomyłki, a informacja o pojawieniu się gry na sprzęcie Sony miała zostać ujawniona później.

Grafika z filmu informującego o premierze Hi-Fi Rush na PlayStation 5

Niestety na razie ani Xbox, ani Bethesda nie odniosły się do wycieku filmu. Być może oficjalna informacja zostanie podana przy okazji specjalnego wydarzenia, które zapowie tytuł na konsolę Sony. Wiele osób podejrzewa również, że Hi-Fi Rush może trafić na Nintendo Switch.

Źródło: IGN, Insider Gaming, Games Radar+

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.