Road to Vostok — fińska odpowiedź na Escape From Tarkov i STALKERa dostępna w wersji demo!

Road to Vostok

Road to Vostok zadebiutowało w usłudze Steam w wersji demonstracyjnej. Już teraz gracze mogą sprawdzić, czy warto czekać na ten kolejny hardkorowy FPS umiejscowiony w klimatycznych realiach.

Road to Vostok, czyli fiński STALKER

Trailer wersji demo Road to Vostok

Road to Vostok to przykład hardkorowej gry FPS, w której celem gracza jest przede wszystkim dotarcie do strefy Vostok i przetrwanie. Ciekawe wydaje się już samo miejsce akcji. Rozgrywka została umiejscowiona w postapokaliptycznych realiach gdzieś na granicy Finlandii i Rosji, a całość przypomina takie tytuły, jak Escape From Tarkov czy STALKER. Na Steam trafiła właśnie wersja demo gry.

Zobacz też: Pad do PC

Niestety, nie jest to demo wydane z okazji rychłej premiery gry. Road to Vostok ma zostać wydane w ramach wczesnego dostępu dopiero w okolicach 2024 roku. Tymczasem gracze mogą sprawdzić tytuł od strony graficznej, oraz działania kilku podstawowych mechanik. Takie wersje mają być udostępniane dość regularnie, tym samym prezentując aktualny status produkcji. Dobrze, że w obliczu problemów gry STALKER 2 jest na co czekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.